Najtańszy karnet na nowy rok

02.01.2018

Fali osób z postanowieniami noworocznymi o „nowym ja” i poprawie sylwetki nie jestem w stanie zatrzymać, ale… jestem w stanie tym osobom wskazać rewelacyjną ofertę karnetów ; )

Obecnie panujący trend fitness przyczynił się do powstania ogromnej liczby siłowni i centrum fitness, a co za tym idzie pojawiło się mnóstwo ofert karnetów. Ceny przeważnie zaczynają się od 100 zł w zależności od modyfikacji. Największe sieciówki różnicują ceny w zależności od np. dostępu do wszystkich siłowni. Przykładowo posiadając tańszy karnet Fabryki Formy w Kinepolis Poznań za 117 zł mamy dostęp tylko do FF w Kinepolis, natomiast jeśli chcemy korzystać ze wszystkich FF w Polsce za wyjątkiem Warszawy, z naszego konta bankowego będzie pobierana kwota 135 zł miesięcznie (oferta dla studentów z poleceniem zapłaty). Zdarzają się promocje jak np. promocja przed otwarciem nowej FF Bałtyk w Poznaniu, podczas której oferowano karnet za 87 zł miesięcznie z dostępem tylko do FF Bałtyk.
Przy zakupie bezpośrednio w danej siłowni lub centrum warto spojrzeć na warunki umowy bowiem czasem w związku z niższą ceną pojawia się zapis, który zobliguje nas d0 opłacania naszego karnetu przez rok bez względu na to czy korzystamy z siłowni czy nie. Innym warunkiem na który należy zwrócić uwagę jest okres wypowiedzenia, maksymalny czas na jaki możemy zawiesić nasz karnet w ciągu roku oraz opłata aktywacyjna!

Problemu nie mają osoby posiadające kartę Multisport otrzymaną od pracodawcy, która upoważnia do wstępu praktycznie do wszystkich siłowni, niektórych pływalni, centrum squasha itp w Polsce. Dla pozostałych osób, dla których 130 zł miesięcznie może być kwotą, która znacznie obciąży budżet, z pomocą przychodzi oferta, która pojawiła się jakiś czas temu od BeActive.

BeActive to w zasadzie karta Multisport dla uczniów i studentów za którą w najtańszej opcji zapłacimy, uwaga, 59 zł miesięcznie. Obecnie BeActive gwarantuje dostęp do aż 200 siłowni w całej Polsce poprzez dwa rodzaje karnetów:
COMFORT – upoważnia do wstępu na siłownię pon-pt do godz. 16, sb-ndz bez ograniczeń za jedyne 59 zł miesięcznie
OPEN – upoważnia do wstępu BEZ OGRANICZEŃ za 99 zł miesięcznie.

Plusy BeActive:
– 0 zł opłata aktywacyjna
– brak umowy, a zatem możliwość rezygnacji w dowolnym momencie
– ubezpieczenie NNW
– dowolny moment startu karnetu
PROMOCJE

Największym plusem są promocje, dzięki którym możemy mieć karnet nawet za 40 zł miesięcznie. Obecnie * trwa promocja, która daje nam miesiąc gratis przy zakupie 2 miesięcy czyli kupując karnet 59 zł x 2 miesiące = 118 zł otrzymujemy 3 miesiąc za darmo czyli nasz koszt miesięczny to kwota 39,33 zł!

Wymówki związane z kosztem właśnie się zakończyły więc wchodźcie na ten LINK i korzystajcie!
W razie pytań piszcie : )

* Promocja trwa do 11.01.2018