3 tydzień – Szlachetna Paczka, wizyta kontrolna

20.11.2016

Dwa wydarzenia w tym tygodniu: Szlachetna Paczka i wizyta kontrolna u dietetyka sprawiły mi najwięcej satysfakcji : )

Zacznę od wizyty u dietetyka. Obecne wyniki analizy składu ciała przedstawiam na samym dole. Jestem mega zadowolony ponieważ mam najlepsze wyniki odkąd rozpocząłem redukcje. Ruszałem z tkanką tłuszczową w ilości 35%, teraz to 21,4 %! Drugim ważnym wskaźnikiem jest poziom tłuszczu wisceralnego, którego temat poruszałem TUTAJ było 12, jest 8 czyli w normie co nie znaczy, że nie może być lepiej ; ) Osobiście ważę się „na czczo” stąd na wynikach od dietetyka waga jest wyższa po całym dniu.
Co ciekawe wagę mam większą o ponad 2 kg niż na początku tego roku, ale poziom tkanki tłuszczowej zredukowałem o 2 punkty procentowe. Spowodowane jest to przede wszystkim zwiększoną aktywnością fizyczną i przyrostem tkanki mięśniowej – pamiętajcie, że mięśnie ważą więcej niż tłuszcz dlatego na pewnym etapie redukowania należy skupić się bardziej na analizie składu ciała i obserwowaniu siebie w lustrze niż na wyświetlanych kilogramach, które podaje nam waga.

Drugim wydarzeniem jest marsz Szlachetnej Paczki czyli oficjalne otwarcie Bazy Rodzin, rodzin, które są najbardziej potrzebującymi w Polsce. Od 19.11 wszyscy możemy wchodzić na stronę www.szlachetnapaczka.pl i w myśl „Rodzin się nie wybiera, no chyba, że na szlachetnapaczka.pl” nieść MĄDRĄ POMOC. W tym roku współpracuje z Szlachetną Paczką jako Koordynator Regionalny w województwie Wielkopolskim. Nowe doświadczenie, nowi ludzie i wspaniałe przeżycia, choćby pierwszy trening na świeżym powietrzu organizowany przeze mnie, noc sprawdzania opisów wspólnie z Liderkami czy przejazd autobusem londyńskim i chwila sławy w telewizji : D

W weekend zdecydowałem się również na chwilę relaksu w kuchni i przygotowałem własnego FIT Burgera i łódeczki ziemniaczane w sosie czosnkowym, przepis znajdziecie TUTAJ. Niebo w gębie!

Podsumowując, plan realizowany, małymi krokami zbliżamy się do celu, oby tak dalej!

wyniki