IDEA

Pomysł stworzenia bloga powstał podczas rozmowy ze znajomymi, którzy widząc moją determinację i przemianę postanowili rozpocząc własną metamorfozę. Wtedy moim marzeniem stało się, aby dzięki mojej pracy ktoś osiągnął wymarzony cel. W końcu jest! Blog, który motywuje, zachęca i wspiera!

POCZĄTEK

W kwietniu 2015 roku ważyłem ... 107kg, a moja tkanka tłuszczowa wynosiła 35%. To był kryzysowy moment i największa liczba jaką ujrzałem na ekranie swojej wagi. Próbowałem niejednokrotnie przejść na "dietę" - rekord 7 kg mniej, a po miesiącu dwa razy więcej. W końcu trafiłem na dietetyka, umówiłem się na wizytę i rozpocząłem swoją przygodą...

I CO DALEJ?

Schudłem 20 kg w ciągu roku, ale to jeszcze nie koniec. Chcę udowodnić przede wszystkim sobie, że jestem w stanie wypracować wymarzoną sylwetkę, przejść ze stanu otyłości do przysłowiowego sześciopaka :) Dlatego ten blog będzie dokumentacją mojej przemiany, będzie dodatkową motywacją dla mnie ponieważ każdy może obserwować moje porażki i zwycięstwa. Bądźmy razem podczas tej drogi!